وعده مدیرعامل پتروشیمی دهدشت در جذب سهمیه ایثارگران - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۱ شهریور ,۱۴۰۲ - ۱۷:۳۲

وعده مدیرعامل پتروشیمی دهدشت در جذب سهمیه ایثارگران

مدیرعامل پتروشیمی دهدشت از قول همکاری و جبران کم‌کاری سنوات گذشته، برای جذب سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران در این سایت خبر داد.

به گزارش توسعه۲۴؛ محمد شکری مدیرعامل شرکت پتروشیمی دهدشت در جلسه‌ای با مدیرکل بنیاد شهید استان در خصوص اشتغال جامعه هدف ایثارگری در این سایت اظهار کرد: ما الان در حال طرح هستیم و ۳۰ نفر از خانواده شهداء در این سایت مشغول به کار هستند.

وی افزود: در بحث مسؤولیت‌های اجتماعی، زمانی که به راه‌اندازی برسیم خدمات مورد نظر را ارائه خواهیم داد.

مدیرعامل پتروشیمی دهدشت جهت جذب سهمیه ایثارگری در این مجموعه، خواستار تعامل بنیاد شهید با اداره کار شهرستان شد و بیان کرد: مجموعه الان یک پروژه است و نیروهای فنی لازم داریم و صرف نیروهای اداری و نرم‌افزاری محدود است.

شکری این قول را داد که تا دو هفته آینده طی یک جلسه با پیمانکاران این مجموعه و بنیاد شهید، موضوعات این جلسه را مطرح، و پیمانکاران را توجیح خواهند کرد مشاغلی که نیاز دارند یک رونوشت به بنیاد شهید داده شود تا از سهمیه تعریف شده استفاده شود.

سید عبدالعزیز موسوی فرماندار شهرستان کهگیلویه نیز در این جلسه با بیان این‌که از زمان مدیریت آقای شکری، این مجموعه پیشرفت خوبی داشت گفت: در حال حاضر قریب به ۹۰۰ نفر در این سایت مشغول هستند و اگر به جامعه ایثارگری بی‌ توجهی شده، مربوط به سیستم اداری قبل بوده است.

وی با بیان این‌که هر چه داریم از عزت و شکوه شهداست گفت: از این به بعد سهمیه ایثارگی محفوظ باشد و طبق صورت جلسه‌ای که با اداره کار تنظیم کردیم بر اولویت خانواده شهداء تأکیدات لازم انجام شد.

موسوی خاطرنشان کرد: امسال و برای اولین بار اعتبارات خوبی برای ساماندهی گلزار شهدای دهدشت اختصاص داده شد و به زودی مشکلات آن برطرف می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس