چک دیجیتال بانک توسعه تعاون(چکاد) رونمایی شد - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۱ شهریور ,۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

چک دیجیتال بانک توسعه تعاون(چکاد) رونمایی شد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون تعاون و مدیرعامل بانک توسعه تعاون، چک دیجیتال بانک توسعه تعاون(چکاد) رونمایی شد.

به گزارش توسعه24؛ محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه شورای تحول راهبردی بانک اظهار داشت: تدوین و اجرای سند تحول راهبردی بانک مبتنی بر سند تحول دولت مردمی و همچنین تحول دیجیتال در جهت توسعه بخش تعاون و ارتقای سهم تعاون در اقتصاد است.

وی افزود: سند راهبردی بانک با حضور مدیران ارشد، میانی و اجرایی بانک و با همفکری و هم افزایی و با حضور تیم مشاور در حال انجام است و بخش مهمی از دستاوردهای مثبت حاصل از این سند همزمان با هفته تعاون قابل رونمایی است.

شیخ حسینی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون برای ایفای نقش بهینه جهت تحقق سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد، اراده کافی برای برنامه تحولی را دارد و نقاط قوت، نقاط ضعف و فرصت ها و تهدیدها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی تصریح نمود: سبد محصولات و خدمات رقابتی، مدیریت ریسک کسب و کار، رعایت الزامات قانونی و حقوقی، بهبود کیفیت اطلاعات مالی، توسعه فرهنگ ارائه خدمات مشتری محور، تداوم و دردسترس بودن خدمات کسب و کار، بهینه سازی فرآیندهای داخلی، بهینه سازی هزینه های عملیات داخلی، افزایش مهارت ها، انگیزش و بهره وری کارکنان، رعایت سیاست ها و ضوابط داخلی و نوآوری در محصولات و کسب و کار از جمله مواردی بوده است که در تدوین اهداف مورد تدقیق قرار گرفته است.

در این جلسه ولیان استاد دانشگاه تربیت مدرس و مدیر پروژه تحول راهبردی توضیحاتی در خصوص طرح تحول ارائه و حسین سرین دبیر شورای سند راهبردی بانک توسعه تعاون گزارش مفصلی از روند اجرای این پروژه ورفع موانع موجود و مسیرهای پیش رو بیان نمود.

گفتنی است در این جلسه محمد ذوالفقاری سرپرست معاونت مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت،شهرام بخشا معاون مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات،محمد سلمانی معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی ،سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست ،رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، صیاد رحمان پور مدیر امور استان ها و شعب،سجاد علی زاده سرپرست مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد حضور داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس