پیام مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش درباره حماسه «طوفان الاقصی» - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۹ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۹:۳۹

پیام مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش درباره حماسه «طوفان الاقصی»

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در خصوص عملیات حماس در برابر رژیم اشغالگر قدس، موسوم به « طوفان الاقصی» پیامی صادر کرد.

به گزارش توسعه۲۴؛ در متن مهندس سید عباس حسینی، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به مناسبت عملیات غرورآفرین « طوفان الاقصی» چنین آمده است:

بار دیگر نشانه‌های نصرت الهی در فلسطین به منصه ظهور رسید و مجاهدان راه حق توانستند با عیان کردن قدرت پوشالی رژیم اهریمنی صهیونیسم، حماسه دیگری را در پیروزی خط مقاومت و به زانو درآوردن رژیم صهیونیستی در مقابل اراده پولادین مردم و دلاور مردان مقاومت بیافرینند.

جنگ ترکیبی علیه هژمونی تارعنکبوتی اسرائیل و عملیات غرور آفرین گروه‌های مبارز فلسطینی تحت عنوان «طوفان الاقصی» با انجام حملات هوایی و نفوذ نیروهای حماس و شکست دیوار امنیتی « سپر دروغین آهنین» که به زغم بسیاری نفوذ ناپذیر بوده است، نوید پایان اسرائیل و تحقق وعده و بشارت امامین انقلاب اسلامی دارد، همانگونه که معمار کبیر انقلاب در چهار دهه پیش و خلف صالحش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در ۳۵ سال اخیر بر آن تاکید داشته اند.

بدون شک طی ۸ دهه اشغال سرزمین‌های مادری ملت مظلوم فلسطین تحت حمایت‌های بی‌دریغ مدعیان دروغین حقوق بشر، خلق چنین حماسه ای فتح الفتوح، یک امر قابل پیش بینی و مورد انتظار بود؛ زیرا تحمیل خواسته‌های برحق جنبش مقاومت به سردمداران صهیونیستی در نبرد نابرابر غزه، ثمره رشادت و از خودگذشتگی هزاران شهید و مجروح است که توانستند پرچم مقاومت را علیرغم اقدامات غیرانسانی صهیونیست‌ها برافراشته‌تر از گذشته در مقابل چشم جهانیان به اهتزاز درآورند.

این پیروزی بار دیگر نشان داد که تنها راه احقاق کامل حقوق مردم فلسطین، تاکید بر خط مقاومت و پایداری در مقابل توسعه‌طلبی رژیم صهیونیستی است و اشغالگران و غاصبان حقوق ملت فلسطین در قبال چنین روحیه و ایمان مستحکمی، چاره‌ای جز پذیرش شکست نداشته و نخواهند داشت.

آیه نورانی قرآن کریم، «الیس الصبح بقریب» وعده روشن ۱۴۰۰ ساله الهی برای گشودن درهای پیروزی و فتح بزرگ پیش روی مجاهدان اسلام ناب محمدی در قرن پانزدهم است.

شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، پیروزی مردم مقاوم فلسطین و غزه را به مقام معظم رهبری،ملت شریف ایران و مخصوصا ملت و رهبران مقاومت فلسطینی تبریک و تهنیت می گوید.

به امید اینکه همه آزادگان جهان به پاسداشت نصرت الهی و پیروزی بزرگ را در مسجد الاقصی، قبله اول مسلمین، گردهم جمع آیند و این فتح الفتوح را شادمانه جشن بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت