گرامیداشت ۱۳ آذر روز ملی بیمه - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۲ آذر ,۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰

گرامیداشت ۱۳ آذر روز ملی بیمه

مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت گرامیداشت ۱۳ آذر روز ملی بیمه پیام تبریک گفت.

به گزارش توسعه ۲۴؛ حمد و سپاس خداوند متعال را که فرصت و توفیق گام برداشتن در مسیر خدمت‌رسانی برای تامین آرامش و امنیت‌خاطر آحاد مردم و پشتیبانی فعالان اقتصادی کشور عزیزمان را به ما عطا کرده است. بلایای طبیعی، بیماری‌ها، خشکسالی، تحریم و رکود اقتصادی و… همگی می‌توانند تهدیدی غیرقابل پیش‌بینی و شدید برای مردم و تداوم عملیات سازمان‌ها باشند.

روز سیزدهم آذر روز ملی بیمه فرصتی است برای تقدیر از همه تلاشگران این صنعت که همواره آماده خدمت‌رسانی مطلوب و به موقع به مردم و رفع دغدغه زیان‌دیدگان هستند.

باعث افتخار است به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ صنعت بیمه و به نمایندگی از همه همکاران و نمایندگان متعهد و متخصص شرکت ارزشی و فاخر بیمه کوثر، روز ملی بیمه را به تمام فعالان و تلاشگران این عرصه تبریک گویم و امیدوارم با نوآوری و ارایه خدمات بیمه‌ای نوین و تسریع و تسهیل در دسترسی آحاد جامعه به خدمات بتوانیم در زمینه اعتمادسازی و مدیریت ریسک، دستاورد‌های ارزشمندی را شاهد باشیم.

شرکت بیمه کوثر با بهره‌گیری از رویکرد تخصصی، شفاف و پاسخگوی خود در زمینه بیمه‌گری و سرمایه‌گذاری توانسته رضایت و منافع ذی‌نفعان را بیش از پیش فراهم کند که این عملکرد مناسب، نتیجه تلاش‌های دلسوزانه، همکاری، همراهی، همدلی و هم‌افزایی همه اعضای تیم کوثر اعم از سهام‌داران، هیئت‌مدیره، کارکنان و نمایندگان محترم است که با رعایت و حفظ حقوق بیمه‌گذاران همواره موجبات آرامش و امنیت‌خاطر آنان را فراهم می‌کنند.

بر خود لازم می‌دانم همیشه قدردان زحمات صادقانه و خالصانه همکاران و نمایندگان عزیزمان باشم که فداکارانه می‌کوشند تا نام ارزشی کوثر و مفهوم خیر کثیر در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی معنا و تجلی یابد.

سلامتی و توفیق روزافزون برای همه مسئولان، کارگزاران و فعالان این عرصه را از خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس