بسیجی وار قله های پیشرفت را برای اعتلای ایران قوی می پیماییم - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۴ آذر ,۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰

بسیجی وار قله های پیشرفت را برای اعتلای ایران قوی می پیماییم

بسیج، عبارت است از مجموعه‌ای که در آن، پاکترین انسانها، فداکارترین و آماده‌به‌کارترین جوانان کشور، در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردنِ این کشور، جمع شده‌اند. مقام معظم رهبری( حفظه الله)

به گزارش توسعه۲۴؛ پنجم آذرماه ۱۳۵۸، سالروز تشکیل بسیج مستضعفين یک ابتکار و دور اندیشی بی بدیل از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب بود که مبتنی بر اندیشه انقلاب و اسلام شکل گرفت و می توان آنرا از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار آورد.

همه ما امروز می توانیم ثمرات حماسه آفرینی‌ها، فداکاری‌ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی را در تمام دوران حیات پر برکت انقلاب اسلامی چه در هشت سال دفاع مقدس و چه در دوران سازندگی و پس از پایان جنگ در تمامی عرصه ها مشاهده کنیم.

بسیج در تمامی افتخارات نظام جمهوری اسلامی سهیم بوده و بسیجیان در تمامی عرصه‌های علمی و فکری و دفاع از ارزش‌های والای انقلاب همواره الگو و پیشگام بوده‌اند.

فرزندان برومند ایران اسلامی در پتروشیمی مارون؛ با سر لوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر اندیشه های بسیج وارانه؛ پای تولید و سربلندی سرزمینی که یادآور و یادگار دلاوری ها و غیرتمندی های جان برکفان و از جان گذشتگان است؛ ایستاده اند.

هفته بسیج را به مردم شریف ایران و تمامی همکاران غیرتمندم و فعالان عرصه انرژی ایران تبریک عرض می کنم و از خداوند منان خواهان شکوفایی بیش از پیش درخت تنومند بسیج هستم.

امین امرائی

مدیرعامل پتروشیمی مارون

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس