پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد سنگان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲ آذر ,۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد سنگان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

مدیرعامل شرکت فولاد سنگان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریک منتشر کرد.

به گزارش توسعه۲۴؛ مدیرعامل شرکت فولاد سنگان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج پیام تبریک منتشر کرد و متن پیام به شرح ذیل می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

شکوه و عظمت امروز ایران عزیز وامدار بسیجیان شجاع و مومنی است که در طول عمر انقلاب شکوهمند اسلامی با نثار جان و زندگی خویش، از کیان و ملک ملت پاسداری نمودند. مردان شجاع و زنان پاکدامنی که در تمام عرصه ها، از انقلاب اسلامی تا دفاع مقدس جانانه به فرمان آن رهبر فرزانه؛ خمینی کبیر(ره) لبیک گفتند و سالها بعد در عرصه های مختلف نیز مخلصانه و فداکارانه خدمت نمودند. بی شک نام شهدای عزیز بسیجی بر تارک تاریخ ایران می درخشد و آنگونه که امام عظیم الشأن فرمودند، بسیج لشکر مخلص خداست.

امروز که به لطف لایزال الهی ایران اسلامی سرافراز و مقتدر در تمام عرصه ها به پیش می رود روحیه بسیجی و جهادی عامل مهم این رشد و توسعه بی نظیر است. ادامه مسیر پیشرفت و آبادانی ایران عزیز تا رسیدن به کمال و تعالی نیازمند حضور و روحیه بسیجی است و این موهبتی عظیم برای ملت ایران است.

اینجانب گرامیداشت آغاز هفته بسیج را به دریادلان بسیجی و ملت بزرگ ایران تبریک عرض می نمایم و سرافرازی و توفیق میهن عزیزمان را از درگاه خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

علی امرایی
مدیرعامل فولاد سنگان خراسان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس