پتروشیمی نوری میزبان اولین کارگاه آموزشی تخصصی محیط زیست دریایی - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۱ مرداد ,۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱

پتروشیمی نوری میزبان اولین کارگاه آموزشی تخصصی محیط زیست دریایی

اولین کارگاه آموزشی خسارت های ناشی از آلودگی های دریایی به همت اداره کل محیط زیست استان بوشهر و به میزبانی شرکت پتروشیمی نوری در عسلویه برگزار شد.

به گزارش توسعه۲۴؛ کارگاه آموزشی خسارت های ناشی از آلودگی های دریایی، با حضور مهندس مرادزاده مدیرکل اداره محیط زیست استان بوشهر و معاونین ایشان، دکتر خاکسار مدیر ارشد مجتمع پتروشیمی نوری، روسای HSE و کارشناسان محیط زیست شرکت های پتروشیمی منطقه و کشور ، ۱۵ تا ۱۷ مردادماه و به مدت سه روز در سالن کنفرانس مجتمع پتروشیمی نوری برگزار شد.

در این دوره موضوعاتی مانند آشنایی با انواع فعالیت های آلاینده محیط های دریایی و نقش شرکت های صنعتی در صیانت و حفظ این اکوسیستم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

شایان ذکر است در حاشیه این کارگاه آموزشی، شرکت پتروشیمی نوری به عنوان حامی بزرگ دلفین گوژپشت خلیج فارس، از سه تن از صیادان منطقه که در اقدامی تحسین برانگیز، گونه نادری از جانوران دریایی با نام علمی دوگونگ را از تور ماهیگیری آزاد کرده بودند با اهداء لوح و هدیه تجلیل کرد.

این در حالی است که شرکت پتروشیمی نوری به عنوان بزرگ ترین تولید کننده مواد آروماتیک ایران، همواره اقدامات گسترده ای را در حوزه حفظ و صیانت از محیط زیست انجام داده و ارزنده ترین عنوان زیست محیطی کشور یعنی صنعت برگزیده سبز را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت