نیروی انتظامی از تولید و اشتغال‌ پتروشیمی ایلام حمایت می‌کند - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۷ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

نیروی انتظامی از تولید و اشتغال‌ پتروشیمی ایلام حمایت می‌کند

سردار سلمانی؛فرمانده انتظامی استان در دیدار با گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام و علیرضانژاد قائم مقام پترول گفت: نیروی انتظامی استان ایلام تامین امنیت و حمایت از تولید و اشتغال در پتروشیمی را وظیفه خود می‌داند.

به گزارش توسعه۲۴؛ سیدغلامحسن گرشاسبی و علیرضانژاد قائم مقام پترول امر‌وز یکشنبه هفدهم مهرماه با حضور در دفتر سردار سلمانی ؛ فرمانده انتظامی استان ، هفته نیروی انتظامی را تبریک گفتند.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه نیروی انتظامی در حفاظت از امنیت کشور و شهروندان از مرز تا خیابان با رویکرد اقتدار عمل نموده است افزود: استمرار تولید در پتروشیمی ایلام مرهون ایثار حافظان نظم و امنیت اجتماعی در استان است.

سیدغلامحسن گرشاسبی ادامه داد: کارکنان پتروشیمی و نیروی انتظامی دارای اشتراکاتی هستند و در تولید مستمر و امنیت پایدار لباس خدمت بر‌‌ تن دارند.

وی افزود:بزرگ‌ترین صنعت غرب کشور با تزریق امید به جامعه در کاهش محرومیت اقتصادی منطقه جایگاه مهمی دارد.

نایب رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام با تمجید از بافت فرهنگی اصیل ایلامیان در حمایت و پوشش مادی و معنوی اعضای خانواده اظهار داشت:پتروشیمی ایلام با اشتغال برای ۲هزار نفر با معیشت و زندگی ۲۰ هزار نفر ارتباط مستقیم و غیر مستقیم دارد.

علی علیرضانژاد ؛قائم مقام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس نیز در این دیدار با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:اولویت نخست پترول تولید است.

علیرضانژاد با تاکید بر اینکه پتروشیمی متعلق به کل استان ایلام است افزود: تعهد و تخصص از الزامات واگذاری مسئولیت در این صنعت ارزش‌آفرین است.

وی با برشمردن مشکلات پتروشیمی ایلام در اقتصاد تولید بویژه حوزه تامین خوراک بیان داشت:یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در پتروشیمی ایلام سرمایه‌گذاری شده و نباید این سرمایه که بیت‌المال است آسیب ببیند.

قائم مقام پترول دستیابی به دانش تولید محصول راهبردی «دی‌ام‌دی‌اس» را حاصل اعتماد به متخصصان بومی استان عنوان کرد و افزود:آینده پیش روی پتروشیمی ایلام بسیار روشن است.

سردار جمال سلمانی ؛ فرمانده انتظامی استان در این دیدار با اشاره به اینکه کار در پتروشیمی به عنوان صنعت مولد از مصادیق جهاد است گفت:نگاه نیروی انتظامی حمایت از تولید و اشتغال است.

سردار سلمانی افزود:ایجاد شغل در هر سطحی افزایش رضایت‌مندی شهروندان و در‌ نتیجه امنیت را به دنبال دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس