موانع بازگشایی LC ارزی پتروشیمی دهدشت برطرف شد/ تاکید نشان‌زاده بر به حداکثر رسیدن بازدهی پیمانکاران پروژه دهدشت - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۳۰ خرداد ,۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴

موانع بازگشایی LC ارزی پتروشیمی دهدشت برطرف شد/ تاکید نشان‌زاده بر به حداکثر رسیدن بازدهی پیمانکاران پروژه دهدشت

معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تاکید بر سرعت گرفتن اجرای پروژه پتروشیمی دهدشت از پتروپارس ایران و نارگان خواست که بازدهی خود را به حداکثر توان برسانند.

به گزارش توسعه۲۴؛ باحضور دکتر مهر افشان عضو هیئت مدیره هلدینگ خلیج فارس، مهندس حسن نشان زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، دکتر قانعی دستیار ویژه دکتر علی عسکری و مدیرعامل پترول، مهندس ستار ماندگار HSE طرح‌های هلدینگ خلیج فارس، سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای، فرماندار شهرستان کهگیلویه، دادستان شهرستان کهگیلویه و مهندس محمد شکری سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت آخرین وضعیت پروژه پتروشیمی دهدشت مورد بررسی قرار گرفت.

سرپرست شرکت صنایع پتروشیمی در این نشست با قدردانی از حمایت بی دریغ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: به لطف این مجموعه، الحمدلله پروژه دهدشت هیچ گونه مشکل مالی ندارد.

محمد شکری با اشاره به بازگشایی LC ارزی، اظهار داشت: هماهنگی‌های مورد نیاز با بانک اروپایی انجام گرفته و ان شاالله شرایط برای جذب ۵۷ میلیون یورو فراهم خواهد شد.

شکری با قدردانی از حمایت‌های نماینده شهرستان و مدیران اجرایی شهرستان گفت: ان شاالله در آینده نزدیک شاهد رشد و سرعت هر چه بیشتر این پروژه خواهیم بود.

مهندس حسن نشان زاده معاون برنامه‌ریزی هلدینگ خلیج فارس در این نشست با قدردانی از زحمات تیم مدیریتی پتروشیمی دهدشت گفت: انتظار داریم سرعت این پروژه در ماه آینده بیشتر شود، هر چند با حضور مهندس شکری تغییرات خوبی ایجاد شده است.

وی با اشاره به پروژه پتروشیمی دهدشت بیان داشت: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس از این نوع مجموعه‌ها موارد زیادی به بهره‌برداری رساند و کار سختی برای این مجموعه نیست.

معاون هلدینگ خلیج فارس با اشاره به مشارکت پتروپارس ایران و مجموعه نارگان در این پروژه تاکید کرد: این دو مجموعه باید بازدهی خود را به حداکثر توان برسانند.

سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان‌های کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با اشاره به نیروی در جستجوی کار جوان بومی در منطقه، گفت: این پروژه، امید بخش عظیمی از جوانان منطقه است. وی با قدردانی از زحمات مجموعه هلدینگ خلیج فارس و مجموعه مدیریتی پتروشیمی دهدشت، خاطر نشان کرد: انتظار ما و همه مردم کهگیلویه سرعت دادن به این پروژه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس