لزوم سجامی شدن سهامداران چادرملو - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۴ تیر ,۱۴۰۲ - ۱۶:۳۵

لزوم سجامی شدن سهامداران چادرملو

مدیرعامل چادرملو به‌ همراه ابوالقاسم دولابی مشاور رئیس جمهور و عضو مجلس خبرگان رهبری به منظور بررسی چگونگی خدمات‌رسانی موکب شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در عمود ۱۷۰ مسیر اصلی نجف-کربلا، از این مکان بازدید کرد.

به گزارش توسعه24؛ احتراماً به استحضار می رساند سود تقسیمی مصوب مجمع عمومی با همکاری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) به سهامداران پرداخت می گردد.

لذا سهامداران محترمی که تاکنون ثبت نام خود در سامانه سجام را نهایی ننموده‌اند ضروری است به منظور دریافت سود سهام خود، در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و یا تکمیل مشخصات خود در سامانه سجام اقدام نمایند.

همچنین به منظور رعایت مفاد ۱۲ دستور العمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، بدینوسیله برنامه اصلاحیه زمانبندی پرداخت سود نقدی سهامداران محترمی که در تاریخ برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه مورخ ۰۷/۰۴/۱۴۰۲ سهامدار این شرکت بوده اند ، برای هر سهم به مبلغ ۸۹۰ ریال ، به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف . سهامداران حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها :

جهت تسهیل امور سهامداران، سود سهام سهامداران حقیقی و صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها (سجامی) توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه(سهامی عام) به شماره حساب معرفی شده در سامانه سجام، در تاریخ ۲۰/۰۴/۱۴۰۲ از طریق سامانه سجام پرداخت می‌گردد.

سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکردند از تاریخ ۳۱/۰۵/۱۴۰۲ و مراجعه حضوری به کلیه شعب بانک سپه پرداخت می گردد.

سود سهامداران صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها که در سامانه سجام ثبت نام نکردند از تاریخ ۲۱/۶/۱۴۰۲ با ارائه درخواست کتبی و اعلام شماره حساب بانکی متعلق به شخص حقوقی پرداخت می گردد.

ب . سهامداران حقوقی:

سود سهامداران حقوقی شرکت حداکثر ظرف مهلت قانونی در ماده ۲۴۰ اصلاحیه قانون تجارت و اساسنامه شرکت از طریق سامانه سجام پرداخت می گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس