بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از تقاطع غیر هم سطح شهر بندرامام خمینی / تقدیر امام جمعه بندرامام از اقدامات دکتر انصاری نیک - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۷ آبان ,۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵

بازدید مدیرعامل پتروشیمی بندرامام از تقاطع غیر هم سطح شهر بندرامام خمینی / تقدیر امام جمعه بندرامام از اقدامات دکتر انصاری نیک

دکتر انصاری نیک مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام پس از دیدار با امام جمعه و مدیران شهری بندرامام خمینی (ره) از روند پیشرفت تقاطع غیرهم سطح مرکز این شهر بازدید و در جریان آخرین وضعیت پروژه قرار گرفت.

به گزارش توسعه۲۴؛ دکتر انصاری نیک به همراه تعدادی از مدیران شرکت با حضور در دفتر امام جمعه شهر بندرامام خمینی (ره) با حجت الاسلام والمسلمین عبادی و تعدادی از مدیران شهری دیدار کرد.

در این دیدار؛ امام جمعه شهر بندرامام خمینی (ره) با تقدیر از اقدامات پتروشیمی بندرامام و دکتر انصاری نیک در حوزه فعالیت‌های عام المنفعه و مسئولیت‌های اجتماعی، گزارشی از مشکلات این شهر ارائه کرد‌.

ایشان همچنین با اشاره به برخی پروژه‌های نیمه‌تمام شهری، پروژه تقاطع غیر هم‌ سطح مرکز شهر و بازسازی مصلای قدیمی که در تعهد شورای راهبردی بوده را از جمله اولویت‌های این شهر برشمرد.

در ادامه این دیدار، رئیس شورای شهر و شهردار بندر امام خمینی (ره) با ارائه جزئیاتی از پروژه پل روگذر، علل توقف این پروژه را تشریح کردند.

در پایان این دیدار؛ دکتر انصاری نیک با حضور در محل احداث پل غیر همسطح مرکز شهر بندرامام خمینی از نزدیک در جریان روند پروژه قرار گرفتند.

گفتنی‌ست، پیش از این نیز دکتر انصاری نیک پس از بازدید از پروژه‌های در دست اقدام شهری، دستور تخصیص اعتبار از محل اعتبارات مسئولیت‌های اجتماعی به منظور تسریع روند و اتمام پروژه‌های عام المنفعه را صادر کرده بود.

شرکت پتروشیمی بندرامام در ۵ دهه فعالیت خود نقش اجتماعی بیش از یک بنگاه اقتصادی داشته است و با احداث بیش از ۵۰ هزار هکتار محدوده مسکونی، بزرگترین بیمارستان منطقه، ده‌ها مدرسه، دانشگاه و زیرساخت شهری، جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزارنفر را از خدمات ارائه شده در ۵۰ سال اخیر متنفع کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
فولاد