پتروشیمی نوری صادر کننده نمونه کشور در سال ۱۴۰۲ شد - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۹ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۸:۵۶

پتروشیمی نوری صادر کننده نمونه کشور در سال ۱۴۰۲ شد

شرکت پتروشیمی نوری در پی استمرار موفقیت های خود در عرصه ملی و بین المللی، این بار در بیست‌‍ و هفتمین مراسم روز ملی صادرات، تندیس ارزشمند صادر کننده نمونه کشور را از وزیر صمت دریافت کرد.

به گزارش توسعه۲۴؛ بیست‌‍ و هفتمین مراسم روز ملی صادرات امروز شنبه ۲۹ مهرماه، با حضور دکتر عباس علی آبادی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و معاونان این وزارتخانه، دکتر پور ابراهیمی رئیس کمسیون اقتصادی مجلس، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، معاونت محترم دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی ایران و جمع کثیری از مدیران صنایع مختلف کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد.

بنابر این گزارش مهندس صانعی مدیرعامل پتروشیمی نوری، به دلیل عملکرد درخشان مجموعه خود در حوزه صادرات و معیارهایی مانند توسعه بازار، اثربخشی استراتژی های نفوذ در بازار و پایداری حضور در بازار های هدف، تشکل گرایی، ارز آوری و بازگشت کامل ارز به سیستم بانکی کشور، مشتری مداری، رعایت قوانین و مقررات تجاری بین المللی، حسن اخلاق حرفه ای و رفتار تجاری در تراز بین المللی، تندیس صادر کننده نمونه ملی در سال ۱۴۰۲ را از وزیر صمت دریافت کرد.

در این مراسم که هر ساله به همت سازمان توسعه تجارت ایران و با هدف معرفی و تجلیل از برترین شرکت های تولیدی و خدماتی کشور در حوزه ی صادرات برگزار می گردد از بین بیش از ۶۰۰ شرکت تولیدی و خدماتی ،۴۱ شرکت صادر کننده نمونه سال ۱۴۰۲ معرفی و با اهداء لوح و تندیس از آنان تجلیل بعمل آمد.

شایان ذکر است شرکت پتروشیمی نوری با دریافت این تندیس، برای سومین بار عنوان صادر کننده نمونه کشور را از آن خود می نماید و در مراسم امسال نیز این شرکت، تنها شرکت از صنایع پتروشیمی خلیج فارس است که در لیست برترین های حوزه ی صادرات قرار گرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس