تداوم افتخارآفرینی های پتروشیمی‌نوری - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۳ آبان ,۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷

تداوم افتخارآفرینی های پتروشیمی‌نوری

مدیرعامل بزرگ‌ترین آروماتیک ایران، مدیر برگزیده پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در سطح وزارت نفت شد

به گزارش توسعه۲۴؛ در دومین آیین نکوداشت هفته‌ پدافند غیرعامل از مدیرعامل پتروشیمی نوری به عنوان مدیر برگزیده در زمینه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی نوری، در این آیین که روز چهارشنبه ۱۰ آبان ماه به میزبانی شرکت ملی گاز ایران و در سالن همایش‌های کوشک برگزار شد، از برگزیدگان حوزه پدافند غیر عامل و مدیریت بحران قدردانی شد.

این آیین با حضور سردار محسن ساسانی، جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور، علی‌اصغر حق‌بین؛ مدیرکل پدافند غیرعامل مدیریت بحران وزارت نفت، مجید چگینی، معاون وزیر نفت در امور گاز، عبدالرحمن کشوری معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور و تنی چند از مدیران ارشد بخش صنعت نفت و گاز کشور برگزار شد و طی آن از مهندس صانعی مدیرعامل پتروشیمی نوری به دلیل نگاه جامع مدیریتی به حوزه پدافند غیرعامل در سطح پتروشیمی‌های کشور و نیز فعالیت موثر و کارا در مدیریت بحران منطقه اقتصادی انرژی پارس با اهداء لوح از سوی وزیر نفت تجلیل به عمل آمد.

در این لوح آمده است:

” اینک و در ایام نکوداشت پدافند غیرعامل سال ۱۴۰۲ با شعار ایران پایدار به وسعت ایمان، به بلندای امید، از تلاش‌های صادقانه و اهتمام جنابعالی در پیاده‌سازی تدابیر فرمانده معظم کل قوا با هدف ارتقای پایداری ملی و عنایت و خلاقیت ویژه جنابعالی در پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل در عرصه‌ی انرژی خصوصا صنعت معظم نفت صورت گرفته است تقدیر نموده و به رسم یادبود این لوح تقدیر به حضورتان تقدیم می‌گردد.

گفتنی است در این مراسم از مجموعه الزام‌ها، راهنماها و دستورعمل‌های پدافند غیرعامل و مدیریت بحران وزارت نفت که در هفت فصل تهیه شده، رونمایی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس