«به پرداخت ملت» یکی از شرکت‌های پرداخت برتر ایران، خاورمیانه - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۹ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱

«به پرداخت ملت» یکی از شرکت‌های پرداخت برتر ایران، خاورمیانه

به پرداخت ملت با ۸٫۴۱۵ میلیارد تراکنش در سال ۲۰۲۲، سیزدهمین شرکت برتر پرداخت دنیا شناخته شد.

به گزارش توسعه۲۴؛ بر اساس آخرین گزارش نشریه معتبر نیلسون ریپورت (Nilson Report)  به عنوان یکی از معتبرترین مراجع تخصصی حوزه پرداخت، شرکت به پرداخت ملت با ۸٫۴۱۵ میلیارد تراکنش در سال ۲۰۲۲، سیزدهمین شرکت پرداخت دنیا شناخته شد.

«به پرداخت ملت» یکی از شرکت‌های پرداخت برتر ایران، خاورمیانه و دنیا است به صورتیکه همیشه در گزارش‌های ماهانه شاپرک و گزارش‌های منطقه‌ای و جهانی نشریه نیلسون ریپورت رتبه‌های برتر را کسب می‌کند.

بر همین اساس در آخرین گزارش شاپرک که مرتبط به شهریور ماه ۱۴۰۲ است، در شاخص سهم مبلغی شرکت “به پرداخت ملت” با اختصاص سهم ۲۰٫۶۷ درصدی از مبلغ تراکنش‌ها، بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.

علاوه بر این، در این ماه همچنان “به پرداخت ملت” با پوشش ۱۸٫۷۳ درصدی از مبالغ بازار کارتخوان فروشگاهی، بالاترین سهم را در اختیار خود دارد. همچنین این شرکت در شهریور ماه از مبالغ ابزار پذیرش اینترنتی و موبایلی نیز به ترتیب با پوشش ۲۹٫۸۹ و ۴۵٫۳۰ درصدی دارای بالاترین سهم می‌باشد.

همچنین در شهریور ماه شرکت “به پرداخت ملت” با پوشش ۲۰٫۷۷  درصد از بازار تراکنش های خرید، بالاترین دارنده سهم مبلغی تراکنش‌های مذکور محسوب می‌گردد.

در بازار ابزار پذیرش موبایلی نیز شرکت “به پرداخت ملت” همچنان بخش عظیمی از سهم بازار ابزارهای موبایلی فعال سیستمی را با رقمی معادل با ۹۵٫۴۰  درصد در اختیار دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس