برگزاری پنجمین دوره مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی بانک ملی ایران - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۳ آبان ,۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴

برگزاری پنجمین دوره مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای اجرای سیاست های دولت سیزدهم ،پنجمین مرحله مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی را به صورت فروش نقد و اقساط، برگزار می کند.

به گزارش توسعه۲۴؛ مزایده سراسری املاک و اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران از ساعت 12 روز 22آبان جاری تا ساعت 19 روز نهم آذرماه از طریق سامانه تدارک الکترونیکی دولت(ستاد ایران) و سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir برگزار می شود.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ستاد ایران به آدرس www.setadiran.ir ،بخش مزایده،بخش مزایده دستگاه اجرایی و سپس بخش مزایده گر (مزایده شماره 2002091218000006اموال غیر منقول و مزایده شماره 1002091218000006 برای اموال منقول) در این مزایده شرکت کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند با مراجعه به سایت بانک ملی ایران به آدرس www.bmi.ir در بخش مناقصه و مزایده،بخش مزایده سراسری(نوبت پنجم اموال غیر منقول و اموال منقول)اموال تملیکی و مازاد بانک ملی ایران و یا با مراجعه حضوری به تمامی ادارات امور و شعب بانک ملی ایران در این مزایده شرکت کنند.

متقاضیان گرامی همچنین می توانند از طریق تماس با شماره تلفن60994040 یا ارسال پیامک عدد 6 به سر خط 10004885 اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

بر اساس اطلاعیه بانک ملی ایران،مهلت دریافت اسناد مزایده از ساعت 12 روز 22آبان تا ساعت 19 روز 29 آبان ماه جاری تعیین شده است.

همچنین مهلت ارائه پیشنهاد و شرکت در مزایده از ساعت 12 روز 22آبان تا ساعت 19 روز نهم آذرماه است.

تاریخ بازگشایی پاکت های الکترونیکی نیز ساعت 8:30 دقیقه صبح روز یکشنبه 12 آذرماه تعیین شده است.

گفتنی است امکان شرکت در این مزایده بدون دریافت اسناد مزایده میسر نیست، از این رو متقاضیان شرکت در مزایده باید تا قبل از اتمام تاریخ مهلت دریافت اسناد نسبت به دریافت اسناد مزایده از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کنند.

شرایط ویژه فروش/واگذاری قسطی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس