برگزاری پانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از ذوب آهن اصفهان - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۱ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۸:۳۱

برگزاری پانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از ذوب آهن اصفهان

پانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از خط تولید در سال جاری به منظور آشنایی بیشتر خانواده‌ها از شرایط کار و تلاش در این مجتمع بزرگ صنعتی و پیشرفت های آن ، تعامل بیشتر با خانواده بزرگ ذوب آهن ،ایجاد دلگرمی و صمیمیت در محیط خانواده و کار جمعه ۲۱ مهرماه برگزار شد.

به گزارش توسعه۲۴؛ این بازدید با برنامه های متنوع فرهنگی وهنری برای ۱۰۴ خانواده به تعداد ۳۸۶ نفر و تهیه عکس یادگاری در میدان آهن همراه بود. تلاشگرانی که تولد خود یا یکی از اعضای خانواده و یا سالگرد ازدواج شان مصادف با این برنامه بود نیز در این بازدید حضور داشتند.

محمد دوستی از مدیریت تولید وتوزیع برق بر نقش مهم روابط عمومی در ارتباط مستحکم و ایجاد انگیزه در کارکنان تاکید کرد و گفت : این برنامه ها تاثیرات مثبتی بر خانواده های کارکنان داشته است. وی ضمن قدردانی از تمامی همکاران بیان داشت : چنانچه بازدید کارخانه کامل تر انجام شود برای خانواده ها مفیدتر است.

محمد صادق ربیعی از بخش فولادسازی بیان داشت: همیشه اعضای خانواده ام دوست داشتند از محل کارم در کارخانه بازدید کنند. این گونه بازدیدها می تواند تاثیر مثبتی بر اعضای جوان خانواده داشــته باشــد زیرا از طریق آشنا شدن با خط تولید و مشقات کار و تلاش، بیشتر قدر زحمات سرپرست خانواده خود را می دانند. وی افزود: پیشــنهاد می کنم برنامه های بازدید به نحوی در نظر گرفته شود که مدیریت های مختلف در یک روز از خط تولید بازدید داشته باشند تا علاوه بر آشنایی با روند تولید، خانواده ها نیز از نزدیک با همدیگر آشنا شوند.

مرتضی ترابی از بخش آگلومراسیون گفت : خانواده ها از طریق بازدید از کارخانه با چگونگی تولید محصولات فولادی و همچنین سختی کار همسران خود آشنا می شوند. وی افزود: برنامه های بازدید متنوع و بسیار جالب بود. این موضوع دلگرمی بیشتر برای کارکنان را در پی دارد. امید است برنامه های بازدید مختلفی در نظر گرفته شود تا کارکنان بتوانند کارخانه را بهتر به خانواده خود معرفی کنند.

مرتضی محمدی از قسمت ماشین آلات، ذوب آهن اصفهان را جبهه صنعت کشور دانست که بازدید از آن برای همگان می تواند خاطره انگیز و جذاب باشد و گفت : بازدید از شرکت برای قشر جوان و فرزندان خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مفید است زیرا با این صنعت آشنا می شوند و احساسات متفاوتی در آنها ایجاد می شود و می توانند شرایط سخت کار در ذوب آهن را بهتر درک کنند. وی

افزود : این آشنایی می تواند تاثیرات بیشتری بر فرزندان داشته باشد زیرا باعث علاقه آنها به این صنعت خواهد شد.

سید حسن حجازی از مهندسی خرید گفت : بازدید خانواده ها از خط تولید ایده بســیار جذابی اســت که برای خانواده های کارکنان اجرایی شــده و اینکه همسران می توانند با محیط سخت کاری ذوب آهن آشنا شوند بسیار خوب است، اگر بازدید خط تولید کامل تر بود، بهتر بود. وی افزود : اولین برنامه اســت که همراه با خانواده در ذوب آهن یک روز را ســپری می کنیم و این مهم برای روحیه من و همسرم بسیار مفید است.از همان ابتدای روز، برنامه های متنوع و جالبی برای فرزندان و خانواده ها انجام شد که شایسته تقدیر است. وی افزود : این گونه بازدیدها تأثیر بسیار بالایی در روحیه پرسنل و خانواده هایشان دارد و فعالیت در محیط سخت و خشن ذوب آهن اصفهان باعث افتخار است .

سعید نیک پور از کارگاه نورد ۶۵۰ بیان داشت :خانواده ام از آشنایی با محیط کار من ، بسیار خوشحال شدند و رضایت کاملی از برنامه‌های خوب روابط عمومی شرکت دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس