برگزاری شانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از ذوب آهن اصفهان - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۳ آبان ,۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷

برگزاری شانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از ذوب آهن اصفهان

شانزدهمین برنامه بازدید خانواده های کارکنان از خط تولید در سال جاری به منظور آشنایی بیشتر خانواده‌ها از شرایط کار و تلاش در این مجتمع بزرگ صنعتی و پیشرفت های آن و تعامل بیشتر با خانواده بزرگ ذوب آهن ،ایجاد فضای صمیمی در محیط خانواده و کار،همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برای فرزندان و والدین و تهیه عکس یادگاری در موزه روابط عمومی ،جمعه ۱۲ آبان ماه برگزار شد

به گزارش توسعه۲۴؛ محمد علی رضایی از مدیریت تولید و توزیع برق با اشاره به اینکه، چنین برنامه هایی تاثیرات مثبتی بر خانواده های کارکنان داشته است ، گفت: روابط عمومی نقش مهمی در ایجاد انگیزه در کارکنان دارد. وی ضمن قدردانی از تمامی همکاران بیان داشت :چنانچه بازدید کارخانه کامل تر انجام شود برای خانواده ها مفیدتر است.

امین سهرابی از مدیریت فولادسازی بیان داشت: همیشه اعضای خانواده ام دوست داشتند از محل کارم در کارخانه بازدید کنند. این گونه بازدیدها می تواند تاثیر مثبتی بر اعضای جوان خانواده داشــته باشــد زیرا از طریق آشنا شدن با خط تولید و مشقات کار و تلاش، بیشتر قدر زحمات سرپرست خانواده خود را می دانند. اگر این برنامه بعد از ظهر برگزار می شد برای بچه ها بهتر بود. وی افزود: پیشــنهاد می کنم برنامه های بازدید به نحوی در نظر گرفته شود که مدیریت های مختلف در یک روز از خط تولید بازدید داشته باشند تا علاوه بر آشنایی با روند تولید، خانواده ها نیز از نزدیک با همدیگر آشنا شوند.

محمد عباسی از مدیریت پشتیبانی و فروش گفت : خانواده ها از طریق بازدید از کارخانه با چگونگی تولید محصولات فولادی و همچنین سختی کار همسران خود آشنا می شوند. وی افزود: تنوع برنامه های بازدید بالا و بسیار جالب بود. این موضوع دلگرمی بیشتر برای کارکنان را در پی دارد. امید است برنامه های بازدید بیشتری در نظر گرفته شود تا کارکنان بتوانند کارخانه را بهتر به خانواده خود معرفی کنند.

اختیار اسدنژاد از قسمت کنترل کیفی، ذوب آهن اصفهان را جبهه صنعت کشور دانست که بازدید از آن برای همگان می تواند خاطره انگیز و جذاب باشد و گفت : بازدید از کارخانه برای قشر جوان و فرزندان خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان مفید است زیرا با این صنعت آشنا می شوند و احساسات متفاوتی در آنها ایجاد می شود و می توانند شرایط سخت کار در ذوب آهن را بهتر درک کنند. این آشنایی می تواند تاثیرات بیشتری بر فرزندان داشته باشد زیرا باعث علاقه آنها به این صنعت خواهد شد.

محسن ظریفی از مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست بیان داشت: بازدید خانواده ها از خط تولید ایده بســیار جذابی اســت که برای خانواده های کارکنان اجرایی شــده و اینکه همسران می توانند با محیط سخت کاری ذوب آهن اصفهان آشنا شوند بسیار خوب است واگر بازدید خط تولید کامل تر بود بهتر بود. وی افزود : اگر با توجه به شرایط جوی قرار است برنامه در محیط بسته انجام شود اولا گل آرایی میز پذیرایی فراموش نشود وهمچنین جهت پذیرایی بخصوص آب جوش و چایی بهتراست نفرات مخصوص در نظر گرفته شود که حادثه ای برای بچه ها رخ ندهد، ضمنا برای گرفتن عکس یادگاری بهتر است از زمینه عکس های قدیمی کارخانه استفاده شود.

ظریفی اظهار داشت : این گونه بازدیدها تأثیر بسیار بالایی در روحیه پرسنل و خانواده هایشان دارد و فعالیت در محیط سخت و خشن ذوب آهن اصفهان باعث افتخار است .
علی قدم زن از مدیریت امور سهام بیان داشت :خانواده ام بسیار راضی و خوشحال شدند از این که محیط کاری من را از نزدیک دیدند. وی افزود : رضایت کاملی از برنامه‌های خوب روابط عمومی شرکت دارم، چنانچه ساعت بازدید را دیرتر شروع کنند برای بچه ها بهتر است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس