برگزاری آیین مولودی خوانی و جشن هفته وحدت در ذوب آهن اصفهان - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۱۰ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰

برگزاری آیین مولودی خوانی و جشن هفته وحدت در ذوب آهن اصفهان

همزمان با ولادت فرخنده و نورانی پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد(ص) ، ولادت با شکوه بنیانگذارفقه جعفری حضرت امام صادق(ع) و به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت ، آیین مولودی خوانی و جشن با شکوهی دوشنبه ۱۰ مهر ماه در مسجد الزهرا (س) ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش توسعه۲۴؛ در این آیین با شکوه که با حضور جمعی از کارکنان و توسط شورای فرهنگی شرکت برگزار شد، حجت الاسلام حمید اکبری در خصوص مناسبت های مذکور به ایراد سخن پرداخت.

وی در خصوص جایگاه هفته وحدت در کشور و بین مسلمانان جهان اظهار داشت : اتحاد و امنیت در هر جامعه ای از ضروریات زندگی است و امروز وحدت مسلمانان جهان حول محور قرآن کریم و تعالیم نورانی پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (ص)، نجاتبخش مسلمانان است.

حجت الاسلام حمید اکبری به صفات پیامبر عظیم الشان اسلام اشاره کرد و بیان نمود : طبق آیات قرآن، حضرت محمد (ص) ، الگوی کامل و واقعی تمامی مردمان جهان در طول آفرینش است.

وی در ادامه با اشاره به ولادت با شکوه بنیانگذارفقه جعفری حضرت امام صادق(ع) به سخنان آن حضرت در مورد اهمیت کار و تلاش در اسلام و در بین مسلمانان اشاره کرد وگفت : کار و تلاش، عبادت و مایه عزت مسلمانان است و در هیچ شرایطی نباید از آن غافل شد.

در این آیین با شکوه، صالحی از مداحان اهل بیت (ع) به مناسبت این دو میلاد فرخنده به مولودی خوانی پرداخت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس