دانشجویان شیمی دانشگاه ایلام از پتروشیمی بازدید کردند - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۸ آذر ,۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹

دانشجویان شیمی دانشگاه ایلام از پتروشیمی بازدید کردند

به گزارش توسعه۲۴؛ این دانشجویان در راستای آشنایی با صنعت پتروشیمی و تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه با عنوان «راهیان پیشرفت» از واحدهای مختلف شرکت پتروشیمی به ویژه آزمایشگاه و تجهیزات شیمیایی مجتمع بازدید کردند. مسعود قبادی مدرس دانشگاه و سرپرست آزمایشگاه شیمیایی شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه این دانشجویان در‌ جریان این بازدید‌ها با […]

به گزارش توسعه۲۴؛ این دانشجویان در راستای آشنایی با صنعت پتروشیمی و تقویت ارتباط صنعت و دانشگاه با عنوان «راهیان پیشرفت» از واحدهای مختلف شرکت پتروشیمی به ویژه آزمایشگاه و تجهیزات شیمیایی مجتمع بازدید کردند.

مسعود قبادی مدرس دانشگاه و سرپرست آزمایشگاه شیمیایی شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه این دانشجویان در‌ جریان این بازدید‌ها با آینده شغلی خود آشنا می‌شوند گفت:دانشگاه و صنعت دو بال توسعه در هر جامعه‌ای هستند و پتروشیمی نقش بسزایی در کاهش محرومیت در استان و افزایش امید بر عهده دارد.

قبادی با برشمردن دستاوردهای علمی و توانمندی‌های بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی غرب کشور افزود: با تلاش فرزندان بومی استان و کشور محصول استراتژیک DMDS CHAVAR65 برای نخستین بار در ایران در واحد SRU تولید شد.

وی با تشریح فرایند تولید در شرکت پتروشیمی ایلام افزود:در این بازدید دانشجویان با انواع محصولات پلیمری تولید شده این مجتمع نیز آشنا شدند.

دانشجویان رشته شیمی در مقاطع مختلف از واحدهای شرکت پتروشیمی ایلام بازدید کردند و از نزدیک در جریان فرایند تولید در مجتمع قرار گرفتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس