اولین نمایشگاه «ایرانی‌سازان» در ایلام برگزار می‌شود - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۲۲ مهر ,۱۴۰۲ - ۱۱:۴۹

اولین نمایشگاه «ایرانی‌سازان» در ایلام برگزار می‌شود

سیدغلامحسن گرشاسبی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام از برگزاری نمایشگاه «ایرانی‌سازان» با حضور بیش از ۶۰ شرکت تولیدکننده قطعات داخلی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی در شهر ایلام خبر داد.

به گزارش توسعه۲۴؛ گرشاسبی با بیان اینکه این نمایشگاه در حوزه توانمندی‌‌های ساخت داخل ، تعمیر و ساخت قطعات و تجهیزات صنایع پتروشیمی، نفت و گاز سوم تا پنجم آبان‌ماه در ایلام برگزار می‌شود افزود:محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر ایلام واقع در «چغاسبز» میزبان تولیدکنندگان قطعات داخلی صنعت نفت کشور خواهد بود .

وی از اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه ایرانی‌سازان در ایلام را ایجاد بستری برای حضور شرکت‌های ایرانی و معرفی توانائیها و فنآوری‌های جدید آنها در حوزه نفت ، گاز و پتروشیمی عنوان کرد و ادامه داد:کاهش هزینه‌های تولید ، معرفی فرصت‌ها و زمینه‌های استان ایلام جهت فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و نوآور ، از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

گرشاسبی با اشاره به ظرفیت‌های استان ایلام در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ادامه داد:۱۱ درصد گاز و ۶ درصد نفت کشور در ایلام تولید می‌شود و بنا به پیشنهاد استاندار محترم ، استان ایلام قابلیت تبدیل به پارس غربی را دارد .

وی معرفی دستاوردهای استان ایلام در‌حوزه‌های مذکور را از اولویت‌های دیگر این نمایشگاه برشمرد و از مدیران، شرکت‌ها‌ و دانشجویان استان برای حضور اثرگذار در این نمایشگاه دعوت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت

۳۱ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۱

بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس