انعقاد تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و بانک صادرات ایران - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۴ آبان ,۱۴۰۲ - ۱۷:۰۹

انعقاد تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و بانک صادرات ایران

تفاهم نامه توسعه همکاری و تعاملات فی مابین ذوب آهن اصفهان و بانک صادرات ایران توسط مهدی کوهی مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی و یاسر مرادی عضو اجرایی هیات مدیره بانک صادرات ایران، چهارشنبه سوم آبان ماه در غرفه ذوب آهن اصفهان در سمپوزیوم فولاد مبادله شد.

به گزارش توسعه۲۴؛ تفاهم نامه توسعه همکاری و تعاملات فی مابین ذوب آهن اصفهان و بانک صادرات ایران توسط مهدی کوهی مدیرعامل این مجتمع عظیم صنعتی و یاسر مرادی عضو اجرایی هیات مدیره بانک صادرات ایران، چهارشنبه سوم آبان ماه در غرفه ذوب آهن اصفهان در سمپوزیوم فولاد مبادله شد.

این تفاهم نامه در راستای سفر اخیر دکتر سید ابراهیم رییسی، رئیس جمهور محترم به استان اصفهان و همچنین مصوبات این سفر در رابطه با چند مجموعه معظم صنعتی استان، منعقد شد .

هدف اصلی این تفاهم نامه، برقراری و توسعه تعاملات فی مابین ذوب آهن اصفهان و بانک صادرات با هدف ایجاد رابطه بلند مدت و در راستای ایفای تعهدات این شرکت و همچنین خلق و ارتقا عملکرد در زمینه انواع خدمات مالی و بانکی به شرکت و شرکت های تابعه در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک و ضوابط ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد .

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹

ثبت پنجمین ریزش متوالی بورس