افزایش عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی با هدف حمایت از صنایع تکمیلی - پایگاه خبری توسعه24 | پایگاه خبری توسعه24

۶ آذر ,۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷

افزایش عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی با هدف حمایت از صنایع تکمیلی

وزیر نفت بیان کرد: با اقدام موثر شرکت ملی صنایع پتروشیمی و همکاری هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی عرضه های اعتباری با هدف حمایت از صنایع تکمیلی درحال افزایش است.

به گزارش توسعه۲۴؛ جواد اوجی در جریان بازدید از غرفه وزارت نفت در نمایشگاه روایت پیشرفت و خدمات دو ساله دولت مردمی که در شهر قم برگزار شد، اظهار کرد: عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی گام مهمی برای تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پایین دستی و فعال کردن واحدهای تولیدی است.

وی افزود: خوشبختانه با اقدام موثر شرکت ملی صنایع پتروشیمی و همکاری هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی عرضه های اعتباری با هدف حمایت از صنایع تکمیلی درحال افزایش است.

وزیر نفت، عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی را اقدامی مثبت و اثر بخش خواند و تاکیدکرد: عرضه های اعتباری اقدامی مهم در راستای رشد تولید، فعال کردن واحدهای تولیدی، اشتغال آفرینی و افزایش میزان بهره وری در کشور است.

بر اساس این گزارش، عباس غلامی مدیر توسعه صنایع پایین دستی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در طول برگزاری این نمایشگاه با ارائه گزارشی از دستاوردهای کسب شده در زمینه عرضه های اعتباری، نحوه عرضه محصولات متنوع پتروشیمیایی را تشریح کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار صنعت
بورس

۱۸ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

افت ۸ هزار واحدی شاخص بورس

۱۶ اردیبهشت ,۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

افت ۵ هزار و ۱۸۲ واحدی شاخص بورس